מי לא חולם על שיניים לבנות? היכולת לחייך חיוך רחב ובו להציג שיניים לבנות כשלג היא גאווה לכל אחד, הבעיה היא כיום שלאנשים רבים ישנה שיניים עם גוון צהבהב ולכן, טיפול הלבנת השיניים הפך לפופולארי מאוד. כיום, אנשים עושים הלבנת שיניים גם לקראת אירוע מסוים. אלו הם אנשים שרצו לעשות הלבנת שיניים המון זמן אבל דחו אותה, אך מהו זמן טוב יותר לעשות את הפעולה הזו מאשר לאירוע שבו אתה רוצה להרגיש טוב עם עצמך?.

כיום ישנן 3 שיטות להלבנת שיניים. הראשונה היא בקליניקה, בדרך כלל מגיע מטפל חיצוני אשר מומחה בשיטה הזו, ועל ידי קרני לייזר גורם לשיניים להיות לבנות יותר בכמה טונים. כמובן שלפני ההלבנה הוא ימרח לך על החניכיים חומר מבודד כדי שהחניכיים לא יפגעו. מהלך טיפול זה הוא בסבבים של 20 דקות לכל סבב. לאחר כשני סבבים או שלושה כבר ניתן לראות את התוצאות. שיטה שנייה היא בפרטיות של הבית שלכם, אתם מקבלים מהרופא או קונים בפארם ערכה להלנת שיניים ולפי ההוראות אתם מלבינים לעתמכם את השיניים.

זו שיטה אשר נותנת תפוקה אמנם איטית יותר אך היא פחות בטוחה מאחר והיא הדרגתית. שיטה נוספת היא שיטה אשר משלבת את שתי השיטות הנ"ל, כמלומר, חלק מהטיפול הוא אצל הרופא המטפל וחלק מהטיפול ממשיך בבית. כל אחד בוחר לעצמו את השיטה המתאימה ביותר עבורו. אסור לנו לשכוח, שלאחר שאנחנו זוכים לחיוך לבן צחור, כדאי להתחיל ולפתחית בדברים כמו סיגריות, קפה, תה וכו', אלו הם דברים אשר מצהיבים לנו את השיניים וחבל להרוס את התוצאות היפות שקיבלנו. אצלנו תקבלו את המידע הכי עדכני בנושא הלבנת השיניים ותוכלו להיות בטוחים שלא תפסיקו לחייך.