מרפאות שיניים נותנות מגוון סוגים שונים של טיפולים בכדי, למנוע מאיתנו לסבול מכאבי שיניים. ידוע הרי שכאב שינים טורדני זה דבר שפשוט לא ניתן להעביר איתו את היום ומשן קטנה גוף שלם נהיה משותק. אחד מהטיפולים אשר ניתנים במרפאות השיניים נקרא טיפול שורש. טיפול השורש נדרש כאשר, קיימת דלקת בשן אשר מתפשטת לתוך רקמת השן הפנימית וגורמת לעששת דבר המצריך טיפול נקודתי במקום הסובל והעלמת העששת בכדי להפסיק לסבול מן הכאבים הטורדניים. בעבר היה נדרש לעקור לחלוטין את השן אך, היום קיימים טיפולים מתקדמים כגון טיפול השורש אשר לא מצריך עקירת השן כולה.

בכדי לזהות את בעיית העששת, יש צורך לבצע צילום רנטגן אשר יראה לרופא שיניים בדיוק מה מצב העששת, מה סוגה ועד כמה הבעיה הינה חמורה כך, שידע לטפל באופן נקודתי בדיוק במקום הבעיה. לאחר הצילום וזיהוי כל הגורמים ניתן להתחיל בטיפול אשר דורש ניקוי אינטנסיבי של כלל תעלת השן עד למקום הנדרש ולאחר מכן מילוי השן בחומר שיסתום לחלוטין את התעלה כך, שחיידקים לא יתפשטו בשנית על האזור הנגוע ויפגעו בו עוד. לעיתים טיפול השורש עלול לא להיגמר בביקור חד פעמי במרפאה אך, ישנם מקרים שאינם חמורים שטיפול אחד מספיק להם.

בתהליך טיפול השורש ישנם מיקומים מסויימים שבמידה והעששת תוקפת שן במיקום זה הטיפול בה עלול להיות בעל סיבוכים שונים עקב, קירבת השן לתעלות עצב ראשיות. לכן, ישנה חשיבות מירבית לכך, שהטיפול שורש שהינכם עוברים יעשה במרפאת שיניים ברמה גבוהה בעלת צוות מומחים שיודעים לתת את המענה הנכון לכל תהליך טיפול השורש כמו גם, לזהות סיבוכים שונים שעלולים להיווצר וכיצד בדיוק צריך לטפל בהם. כל זאת ועוד תוכלו לקבל בשירות הניתן על ידי צוות מומחים אצלנו בקליניקה.