בעבר במידה והיה צריך לעקור שן למטופל הוא היה נשאר ללא השלמה של אותה השן וצריך להתמודד עם המחסור הזה בתוך הפה שלו. כיום, רפואת השינים הינה כל כך מתקדמת ומתפתחת כך, שבמידה ואין ברירה וצריך להיפטר אפילו ממספר שיניים יש לכך תחליף. הפיתרון הינו השתלת שיניים. השתלת שיניים, הביאה עימה את הפיתרון לביטחון של שיניים קבועות בתוך הפה. המהפכה בתחום השיניים והתפתחות הטכנולוגיה גרמו לכך, שהיום השתלת שיניים הינה תחליף יעיל ואיכותי ופיתרון למחסור שיניים בפה האדם.

השתלת שיניים, הינה פעולה בה משתילים שיניים מלאכותיות שתפקידם לשמש מילוי של שיניים חסרות בפה האדם. כמו כן, תהליך השתלת שיניים נתפש כטיפול קוסמטי אשר גורם למטופל להיראות בצורה אסטטית יותר. השתלת שיניים אומנם הינו תהליך שמצריך לא מעט משאבים כלכליים אך, נמצא כמוצלח ביותר מבין הטיפולים והאופציות הניתנים לפה חסר שיניים בריאות או חסר שיניים בכלל. התהליך של ההשתלה, מתחיל בפגישת ייעוץ בה ניתן לקבל את כלל המידע לגבי סוגי ההשתלות השונות כמו גם, ליראות בדיוק מה מצב השיניים הקיימות ואילו פיתרונות ניתן להציע למצב הקיים.

לרוב הצורך בתהליך של השתלת שיניים ינבע מכך שמצב השיניים הינו, כגון: ריקבון, שחיקה, פגם מולד כלשהו, מחלה קשה בחניכיים או עקב טיפול שורש אשר לא עבר כמו שצריך ועוד. במצבים אלו אין ברירה אלא, לעבור טיפול של השתלת שיניים מכיוון, שאין ברירה אלא להוציא את השיניים הלא בריאות ממקומן. השירות הניתן על ידי הקליניקה להשתלת שיניים הינו מקצועי ויעיל ביותר. בקליניקה ישנו צוות של מומחים ברפואת שיניים אשר יודעים לתת את המענה היעיל ביותר והמקצועי ביותר שרק ניתן בכדי, להחזיר את החיוך שלכם להיות בריא יותר ויפה יותר.