אם תמיד חלמתם על שיניים ישרות ומסודרות היום, בתחום רפואת השיניים ישנם מגוון פתרונות אשר יעזרו לכם להגיע לתוצאות של שיניים מושלמות ביניהם ניתן למצוא את הגשר לשיניים. גשר לשיניים, משמש להשלמת שן מסויימת בחלל הפה או לקבוצת שיניים ועוזר לסגור פערים בין שיניים קיימות ולקרב ביניהם בצורה אסטטית עד ליצירת החיוך המושלם. בעבר כאשר הטכנולוגיה עדיין לא הייתה כל כך מתקדמת, הייתה הפלטה אשר הטיפול בעזרתה היה לוקח שנים רבות בשביל לקבל את התוצאות הרצויות. היום רפואת שיניים מתקדמת יותר ובכדי לחסוך בזמן של יישור השיניים ישנו הגשר אשר עושה את העבודה בצורה טובה ואיכותית יותר וגם בפחות זמן מאשר הפלטה שהייתה בעבר ושימשה ליישור השיניים.

ישנם מגוון נרחב של סוגי גשרים, אשר מותאמים לכל סוג של בעיה בשיניים מבחינת יישור אשר קיימת וכל שצריך לעשות זה פשוט למצוא את הגשר אשר מתאים לפתירת הבעיה ולהשגת התוצאות האיכותיות והיפות ביותר למצב השיניים הקיים. סוגי הגשרים הקיימים הינם, כגון: גשר אשר מודבק לשיניים והינו לרוב הגשר אותו כולם מכירים ורוב האוכלוסיה משתמשת בו, גשר קבוע, גשר תומך שהינו לרוב בשימוש לאחר טיפול בגשר המודבק והינו נחשב להשלמת הטיפול באופן סופי ומושלם בכדי לגרום לכך שהשיניים ישארו במצב המשופר ולא יחזרו שוב למצב שהיו בו קודם.

גשר בשיניים, מומלץ לעשות כאשר- חסרה איזשהי שן בפה או יותר ורמת האסטטיקה של החיוך נפגמת ממצב זה, שיניים הנמצאות בהטייה, פגיעה בדיבור עקב שיניים שהינן עקומות, צורת פנים שהשתבשה עקב מצבן הלקוי של השיניים, מחלות שונות אשר קיימות בחניכיים שמתרחשות בעקבות מצב שיניים שיוצר הצטברות של לכלוך על גבי החניכיים ועוד. השירות שניתן בקליניקה בתחום זה, הינו מהמקצועיים ביותר והאיכותיים ביותר בתחום יישור השיניים.